
Belaidis vejos robotas EGO Power + AURA-R2 RMR3000 su priedais
- Skirtas vejoms iki 3000m²
- Įveikia net 50 % (26,6°) įkalnes
- Priedai: akumuliatorinė žoliapjovė ST1301E-S; RTK antena ARA2000; įkrovimo stotelė
Aprašymas
Išmani GPS navigacija su apsauga nuo vagysčių.
Pažangi jutiklių technologija, išvengia kliučių kelyje nuo baldų iki gyvūnų.
„PATH IQ"TM žemėlapiai prisitaiko ir koreguojasi realiuoju laiku, efektyviai pateikdami tikslius rezultatus be nereikalingų pravažiavimų.
Sistemingai dirba juostomis, kad pjovimas būtų efektyvesnis, maksimaliai padengia plotą ir palieka kiekvieną veją nepriekaištinga.
Lengvai įveikia nuolydžius, įdubas ir sudėtingus kampus, todėl kiekvienas žolės plotas gauna reikiamą priežiūrą.
IP66 apsaugos klasė.
Naudojant programėlę galima pasirinkti pjovimo aukštį nuo 20 iki 90 mm.
Įdiegtas lietaus jutiklis, kad padarytų pertrauką ir nesugadintų vejos.
Robotas gali dirbti tamsoje, kad veja būtų nupjauta ryte.
3 besisukantys peiliai.
Skirtingi pjovimo režimai: tikslaus pjovimo režimas, užtikrinantis nepriekaištingą detalumą bei standartinis pjovimo režimas, užtikrinantis greitesnį pjovimą.
Valdymas per „EGO Connect“ programėlę išmaniajame telefone.
Specifikacija
| Svoris | 15 kg |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Veikimo laikas | Viena įkrova iki 120 min. |
| Pjaunamas plotas | 3000 m² |
| Pjovimo aukštis | 20-90 mm |
| Tipas | Bevielis diegimas |
| Pjovimo plotis | 240 mm |
| Apsaugos klasė | IP 66 |
| Standartiniai priedai | Krovimo stotelė, antena, žoliapjovė |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 mėn. vejos robotui, 24 mėn. akumuliatoriui |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 mėn. vejos robotui, 24 mėn. akumuliatoriui |
| Navigavimas | RTK |
| AWD funkcija | Ne |
| Įkalnė | iki 50% |
| Išmanioji kamera | Taip |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
- „Pro X“ serijos įrankiams ir akumuliatoriams suteikiama 3 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
- „Professional“ serijos įrankiams ir 56V akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM4000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 3 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM2000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 2 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Fiziniams asmenims taikoma 5 metų garantija visiems įrankiams ir 3 metų garantija akumuliatoriams, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Juridiniams asmenims taikoma garantija:
⚠️ Išskirtinės vejos robotų garantijos sąlygos:
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









