Benzininis lapų pūstuvas HUSQVARNA 590BTS
- Itin galingas ant nugaros nešiojamas pūstuvas
- Su vibracijos slopinimo sistema „LowVib®“
- Didelis kuro bakas leidžia dirbti visą dieną be pertraukų
Aprašymas
Lengvas užvedimas be trukdžių.
Dėl oro filtravimo sistemos pūstuvas rečiau reikalauja priežiūros.
Lengvai prieinamas starterio kabelis.
Rankena reguliuojama pagal rankos ilgį.
Reguliuojami laikymo diržai mažina nuovargį.
Laikymo įrangos nugara vėdinama.
Integruota patogi jungtis diagnostikai.
Specifikacija
| Svoris | 11,9 kg |
| Apsukų skaičius | 2000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 1,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 114 dB(A) |
| Galingumas | 4100 W |
| Kuro sąnaudos | 395 g/kWh |
| Kuro bako talpa | 2,7 l |
| Oro debitas | 35 m³/min |
| Cilindrų darbinis tūris | 62,4 cm³ |
| Tipas | Benzininiai nupūstuvai |
| Išėjimo jėga | 56 N |
| Standartiniai priedai | Apvalus antgalis, laikymo diržai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Oro greitis | 96 m/s |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






