Benzininis lapų pūstuvas HUSQVARNA 350BT
- Komercinės klasės pūstuvas iš populiarios 50 cm3 variklių serijos su nauju ir galingu X-Torq® varikliu.
- Ergonomiški laikymo diržai ir valdymo įtaisai skirti patogiai ir veiksmingai naudoti.
- Patogios reguliuojamos rankenos.
Aprašymas
X-Torq® variklio technologija užtikrina iki 75 % mažiau išmetamųjų teršalų ir iki 20 % mažesnes kuro sąnaudas.
Kuro pompa palengvina užvedimą.
Specifikacija
| Svoris | 10,2 kg |
| Apsukų skaičius | 7500 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,2 m/s² |
| Triukšmo lygis | 94,0 dB(A) |
| Galingumas | 1600 W |
| Kuro sąnaudos | 455 g/kWh |
| Kuro bako talpa | 1,25 l |
| Oro debitas | 14 m³/min |
| Cilindrų darbinis tūris | 50,2 cm³ |
| Tipas | Benzininiai nupūstuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 12 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




