Universali siurbimo ir perdavimo žarna TRICOFLEX Spirabel SNT-S 75mm 50m
- Įvairių skysčių (net ir maistinių, alkoholio) siurbimui ir perdavimui
- Iš viso ilgis ritėje (pakuotėje) – 50 m
- Kaina nurodyta už 1 m
Aprašymas
Lygus vidinis ir išorinis paviršius.
Žarna yra lengva ir lanksti.
Permatoma, todėl lengva stebėti tekantį skystį.
Tinka įvairių skysčių siurbimui ir perdavimui, drėkinimui, įvairiems siurbliams, maistinių skysčių perdavimui, mažai abrazyvių miltelių, pudrų perdavimui.
Specifikacija
| Svoris | 1200 g/m |
| Medžiaga | PVC |
| Sienelės storis | 4,8 mm |
| Vidinis žarnos skersmuo | 75 mm |
| Vakuumas | 700 mbar |
| Darbinis slėgis | 4 bar |
| Darbinė temperatūra | nuo -15° iki +60°C |
| Išorinis skersmuo | 84,6 mm |
| Minimalus trūkimo slėgis | 12 bar |
| Minimalus lenkimo spindulys | 300 mm |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



