Kultivatorius HUSQVARNA T300RH Compact Pro
- Daugiafunkcinis kultivatorius skirtas darbui sode
- Reguliuojama rankena patogiam sandėliavimui bei transportavimui
- Diskų apsauga, kuri sumažina žemės taškymą
Aprašymas
Užtikrintas lengvas užvedimas.
Strypas, leidžiantis reguliuoti kultivavimo gylį.
Galimi komplektacijos priedai prie kultivatoriaus - samanų grėblys, vagotuvas, skarifikatorius ir kt.
Specifikacija
| Svoris | 12 kg |
| Darbinis plotis | 28 cm |
| Triukšmo lygis | 92,1 dB(A) |
| Galingumas | 0,6 kW |
| Kuro bako talpa | 0,58 l |
| Cilindrų darbinis tūris | 25 cm³ |
| Variklio tipas | Honda GX25 |
| Tipas | Kultivatoriai |
| Kuro rūšis | Benzinas |
| Darbinis gylis | 15 cm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





