Benzininis skarifikatorius BLUE BIRD Taurus LC51 S
- Veiksmingai iš dirvos pašalina susipynusius šiaudus ir samanas
- 5 padėtimis reguliuojamas pjovimo aukštis
- Pagamintas iš aukštos kokybės plieno
Aprašymas
28 aštrūs peiliai užtikrina, kad šis skarifikatorius būtų ne tik efektyvus, bet ir itin patvarus.
Specifikacija
| Svoris | 45 kg |
| Darbinis plotis | 51 cm |
| Variklis | benzininis Loncin 1P70FC OHV |
| Variklio galia | 5,5 AG |
| Tipas | Vejos skarifikatoriai |
| Darbinis gylis | 25 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


