Kultivatorius HUSQVARNA TF435P
- Galingesnis kultivatorius patyrusiems ir sudėtingas užduotis atliekantiems sodininkams
- Galingas, efektyvus, tylus ir lengvai paleidžiamas variklis
- Transmisija su dviem tiesioginės eigos ir viena atbulinės eigos pavara bei pneumatine sankaba ir sankabos išjungimo funkcija lemia neprilygstamą našumą ir manevringumą
Aprašymas
Augalų apsauga, akėtvirbalių gaubtas, transportavimo ratas ir pagalbinis strypas daro net ir sunkiausią darbą lengvesniu, o patogi reguliuojama rankena gerina ergonomiškumą.
Atskirai įsigyjami priedai, įskaitant plūgo rinkinį, bulvių kasimo plūgą, sniego verstuvą ir vagotuvą didina universalumą.
Specifikacija
| Darbinis plotis | 80 cm |
| Triukšmo lygis | 95 dB(A) |
| Kuro bako talpa | 3,1 l |
| Variklio galia | 3,5 kW |
| Cilindrų darbinis tūris | 163 cm³ |
| Variklio tipas | Benzininis, HONDA GCV160 OHC |
| Tipas | Kultivatoriai |
| Darbinis gylis | 30 cm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









