Gyvatvorių žirklės HUSQVARNA 122HD45
- Dvipusės gyvatvorių žirklės su 45 cm ašmenimis
- Itin mažas svoris ir kelių padėčių rankena
- Subalansuotas dizainas, maža vibracija, lengvas valdymas
Aprašymas
Pavaros komponentai ilgai tarnauja net ir įtemptomis sąlygomis.
Smart Start leidžianti patogiai ir greitai užvesti variklį.
Stabdymo jungiklis po užgesinimo automatiškai grįžta į užvedimo padėtį ir taip išvengiama sutrikimų užvedant.
Tyliai veikiantis variklis.
Specifikacija
| Svoris | 4,6 kg |
| Galingumas | 0,6 kW |
| Pjovimo greitis | 4050 kirpimų/min. |
| Kuro sąnaudos | 0,575 kg/h |
| Kuro bako talpa | 0,3 l |
| Ašmenų ilgis | 45 cm |
| Tipas | Benzininės gyvatvorių žirklės |
| Pjovimo plotis | 20-28 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







