Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės HUSQVARNA 520iHD60
- Tyliai veikiančios
- Lengvai naudojamos ir prižiūrimos
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Kelių padėčių rankena užtikrina patogų pjovimą.
Itin manevringa.
Atitinka IPX4 atsparumo lietui klasę.
Nesudėtingas valdymas.
Specifikacija
| Svoris | 3,8 kg be akumuliatoriaus |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 117 x 28 x 18 cm |
| Ašmenų ilgis | 60 cm |
| Tipas | Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




