Grandininis pjūklas HUSQVARNA 592 XP G
- Puikiai tinka sunkiems miško darbams
- X-Torq variklis užtikrina mažesnes kuro sąnaudas ir mažiau išmetamųjų teršalų
- Parduodama be juostos ir grandinės
Aprašymas
Oro filtrai surenka iki 98% dulkių.
Šildomos rankenos darbui šaltose sąlygose.
Permatomas langelis leidžia stebėti kuro lygį.
Nenutrinama leidimo krypties žymė.
Optimizuotas skiedrų išmetimas neleidžia pjūklui užsikimšti.
Integruoti atlenkiami bako dangteliai.
Automatiškai grįžtantis stabdymo jungiklis.
Dėl fiksatorių juostos veržlės neatsisuka ir nepasimeta.
„AutoTune™“ užtikrina tinkamai sureguliuotą variklio nustatymą ir optimalų variklio efektyvumą bet kokiomis sąlygomis.
Maksimalus grandinės greitis siekia 23 m/s.
Mažas svoris leidžia greitai akceleruoti.
Specifikacija
| Svoris | 7,6 kg |
| Vibracijos lygis | 6,6 m/s² (priekinė rankena) 5,3 m/s² (galinė rankena) |
| Triukšmo lygis | 112 dB(A) |
| Galingumas | 5,6 kW |
| Cilindrų darbinis tūris | 92,7 cm³ |
| Grandinės tipas | C85 |
| Tipas | Benzininis pjūklas |
| Grandinės žingsnis | 3/8" |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






