Akumuliatorinis šakų genėtuvas HUSQVARNA Aspire P8X-P4A su prailginimo priedu
- Galingas ir kompaktiškas akumuliatorinis genėjimo pjūklas
- Prailginimo priedas suteikia pasiekiamumą iki 3 metrų pjaunant šakas, karpant gyvatvores, krūmus ar pjaunant vejos kraštus
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Bešepetėlis variklis užtikrina didelį darbo efektyvumą, ilgesnį veikimo laiką ir minimalų priežiūros poreikį, išlaikant kompaktišką ir lengvą konstrukciją.
Tolygaus greičio valdiklis leidžia tiksliai pritaikyti galią pagal atliekamą darbą, suteikdamas puikų valdymą ir kontrolę.
Integruotas alyvos bakelis nuolat tepa grandinę, užtikrindamas sklandų ir saugų pjovimą.
Atverčiamas dangtelis leidžia greitai ir patogiai papildyti alyvą.
Grandinė ir pjovimo juosta keičiamos be papildomų įrankių.
Neslystanti ergonomiška rankena užtikrina saugų darbą.
Automatinio išsijungimo funkcija padidina saugumą, jei įrankis paliekamas be priežiūros.
Pjūklas suderinamas su 18 V POWER FOR ALL ALLIANCE akumuliatoriais ir įkrovikliais.
Sandėliavimo kablys leidžia patogiai laikyti įrankį ant sienos.
Pjūklą galima naudoti rankiniu būdu arba pritvirtinti prie Husqvarna Aspire teleskopinio koto (įsigyjamas atskirai), leidžiančio saugiai ir patogiai pasiekti aukščiau esančias šakas.
Specifikacija
| Svoris | 1,1 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Juostos judėjimo greitis | 7,5 m/s |
| Juostos ilgis | 150 mm |
| Tipas | Akumuliatorinis pjūklas |
| Pjovimo plotis | 120 mm |
| Grandinės storis | 1,1 mm |
| Standartiniai priedai | Prailginimo priedas P4A |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti











