
Akumuliatorinis grandininis pjūklas MILWAUKEE M18 FCHS-0
- Našumu nenusileidžia benzininiam pjūklui
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Iki 150 pjūvių 100 x 100 mm minkštos medienos su viena akumuliatoriaus įkrova (12,0Ah).
Itin patvari metalinė pavara.
Reguliuojamas greitis.
„REDLITHIUM-ION™“ akumuliatoriaus konstrukcija, elektronika ir eksploatacinės savybės užtikrina daugiau veikimo laiko ir ilgesnį akumuliatoriaus tarnavimo laiką.
REDLINK™ sistema užtikrina pažangiausią skaitmeninę įrankio ir baterijos apsaugą nuo perkrovimo ir nepaprastai pagerina įrankio eksploatacines savybes esant apkrovai.
Lanksti baterijų sistema: veikia su visomis „Milwaukee®“ M18™ baterijomis.
Specifikacija
| Svoris | 6,4 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Juostos judėjimo greitis | 12,4 m/s |
| Juostos ilgis | 40 cm |
| Tipas | Akumuliatorinis pjūklas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










