
Akumuliatorinis grandininis pjūklas EGO Power+ CS1810E 45cm
- Ergonomiška konstrukcija efektyviam medienos pjovimui
- Atsparus drėgmei ir pritaikytas darbui bet kokiomis sąlygomis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Bešepetėlis variklis užtikrina itin greitą ir sklandų pjovimą.
Patogus LED ekranas rodo visą svarbią informaciją apie įrenginį.
Metaliniai bamperio spygliai padeda saugiai ir tvirtai užfiksuoti pjūklą pjūvyje.
Įrankis idealiai tinka malkų ruošimui ar nedidelių medžių vertimui.
Lengvas korpusas padeda išvengti didelio krūvio ilgai dirbant.
Speciali konstrukcija saugo įrankį nuo nepalankių oro sąlygų.
Pjūklas veikia gerokai tyliau ir švariau už benzininius analogus.
Grandinę paprasta pagaląsti naudojant standartinę 4 mm dildę.
Septynių dantukų žvaigždutė užtikrina didelį greitį ir sklandų pjovimą.
Tai puikus pasirinkimas ieškantiems galios ir visiško valdymo kontrolės.
EGO Power+ akumuliatorių pasirinkimo gidas
| Akumuliatorius | 2,5 Ah | 4,0 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah | 12,0 Ah |
| Vieno įkrovimo veikimo laikas | 130 pjovimų | 220 pjovimų | 300 pjovimų | 450 pjovimų | 600 pjovimų | 720 pjovimų |
*paskaičiuota pjaunant 10x10 cm storio medžio ruošinį
Kuo skiriasi EGO Power+ grandininiai pjūklai? Kaip išsirinkti tinkamą norimam darbui atlikti? Grandininių pjūklų pasirinkimo gidą rasite čia.
Specifikacija
| Svoris | 3,7 kg |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Galingumas | 2,5 kW |
| Juostos judėjimo greitis | 22 m/s |
| Narelių skaičius | 62 |
| Juostos ilgis | 45 cm |
| Grandinės tipas | 3/8" 1,3 mm |
| Tipas | Akumuliatorinis pjūklas |
| Pjovimo plotis | 720 mm |
| Apsaugos klasė | IPX4 |
| Grandinės tepimo alyvos bako tūris | 200 ml |
| Grandinės storis | 1,3 mm |
| Grandinės žingsnis | 3/8" |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 12 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 60 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
DUK
- „Pro X“ serijos įrankiams ir akumuliatoriams suteikiama 3 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
- „Professional“ serijos įrankiams ir 56V akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM4000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 3 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM2000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 2 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Fiziniams asmenims taikoma 5 metų garantija visiems įrankiams ir 3 metų garantija akumuliatoriams, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Juridiniams asmenims taikoma garantija:
⚠️ Išskirtinės vejos robotų garantijos sąlygos:
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








