
Akumuliatorinis grandininis pjūklas EGO Power+ CS1411E 35cm
- Paprastas naudojimas ir priežiūra
- Greitas ir efektyvus pjovimas
- Puikiai tinka pjauti šakas ir rąstus, kurių plotis neviršija 35 cm
Aprašymas
Be papildomų įrankių naudojami alyvos dangteliai ir pusiau automatinis grandinės įtempimas.
56 V ARC Lithium™ akumuliatorius užtikrina ilgą veikimą ir galingumą vienu įkrovimu.
Specifikacija
| Svoris | 6,4 kg (su grandine ir juosta) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 56 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,5 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 645 x 275 x 295 mm |
| Juostos judėjimo greitis | 20 m/s |
| Juostos ilgis | 35 cm |
| Tipas | Akumuliatorinis pjūklas |
| Apsaugos klasė | IPX4 |
| Grandinės tepimo alyvos bako tūris | 150 ml |
| Standartiniai priedai | 1 x 2,5 Ah akumuliatorius, įkroviklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
- „Pro X“ serijos įrankiams ir akumuliatoriams suteikiama 3 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
- „Professional“ serijos įrankiams ir 56V akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM4000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 3 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM2000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 2 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Fiziniams asmenims taikoma 5 metų garantija visiems įrankiams ir 3 metų garantija akumuliatoriams, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Juridiniams asmenims taikoma garantija:
⚠️ Išskirtinės vejos robotų garantijos sąlygos:
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





