
Akumuliatorinis grandininis genėjimo pjūklas MILWAUKEE M12 FHS-0
- Tinka iki 75 mm storio kietai medienai pjauti
- Kompaktiškas dizainas ir patogus valdymas
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Patogus ir lengvas grandinės reguliavimas.
Aiškiai matomas tepalo lygis.
Automatinė tepalinė užtikrina lengvą ir tinkamą grandinės sutepimą.
Reguliuojamas greitis mygtuko paspaudimu.
Lanksti akumuliatoriaus sistema - veikia su visais MILWAUKEE® M12™ akumuliatoriais. Padaro iki 120 pjūviu su vienu 4,0 Ah akumuliatoriumi.
Integruotos trys MILWAUKEE® technologijos: variklis be šepetėlių POWERSTATE™, akumuliatorius REDLITHIUM™, išmanioji aparatinė ir programinė įranga REDLINK PLUS™. Šios naujovės suteikia neprilygstamą galią, ilgą veikimo laiką ir patvarumą darbo vietoje.
Specifikacija
| Svoris | 2,3 kg (su akumuliatoriumi) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Juostos judėjimo greitis | 5 m/s |
| Juostos ilgis | 150 mm |
| Tipas | Akumuliatorinis pjūklas |
| Standartiniai priedai | Juosta, grandinė, raktas, ašmenų apsauga |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








