Akumuliatorinio grandininio pjūklo rinkinys HiKOKI MultiVolt CS3630DCW4Z
Rinkinyje: akumuliatorinis grandininis pjūklas CS3630DCW4Z, 2 x MultiVolt akumuliatoriai BSL36A18X, greitasis įkroviklis UC18YSL3
Aprašymas
Akumuliatorinis grandininis pjūklas CS3630DC:
- Variklis be anglinių šepetėlių užtikrina ilgesnį darbo laiką vienu įkrovimu, ilgesnį tarnavimo laiką ir minimalią priežiūrą
- Užtikrintas galingas, nenutrūkstamas pjovimas
- Pusiausvyra tarp grandinės greičio ir sukimo momento
| Svoris | 2,5 kg |
| Vibracijos lygis | 3 m/s² |
| Triukšmo lygis | 98 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 578 x 184 x 194 mm |
| Juostos judėjimo greitis | 12,6 m/s |
| Juostos ilgis | 30 cm |
| Tipas | Akumuliatorinis pjūklas |
| Grandinės tepimo alyvos bako tūris | 70 ml |
| Grandinės storis | 1,1 mm |
| Grandinės žingsnis | 3/8" |
2 x akumuliatoriai HiKOKI Multi Volt BSL36A18X:
- Suderinamas su 18V ir 36V įrankiais
- Su įkrovimo lygio indikatoriumi
- Apsauga nuo perkrovos, perkaitimo
| Svoris | 0,74 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V / 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,5 Ah (36V) / 5,0 Ah (18V) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
Greitasis įkroviklis UC18YSL3:'
- Gali būti naudojamas su 14,4 V, 18 V ir 36 V (Multi Volt) akumuliatoriais
- Su USB jungtimi mobiliajam telefonui ir kitiems prietaisams įkrauti
- Itin greitas įkrovimas
| Svoris | 0,6 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 14.4 V / 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Tipas | Akumuliatoriai / Akumuliatorinis pjūklas / Akumuliatorių įkrovikliai / Komplektai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


