Mechaninė vejapjovė HUSQVARNA Exclusive 54
- Tinkanti mažesnėms vejoms
- Paprastas valdymas, patvarumas ir puikūs pjovimo rezultatai
- 5 pjovimo peiliai
Specifikacija
| Svoris | 8,6 kg |
| Aukščio reguliavimas | 4 padėtys |
| Pjovimo aukštis | 12-38 mm |
| Eiga | Stumiama |
| Tipas | Mechaninės vejapjovės |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 219 mm |
| Pjovimo plotis | 400 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





