Akumuliatorinė šiluminė kamera BOSCH GTC 12V 450-13
- Darbas viena ranka, vieno mygtuko paspaudimu sukuriamas aukštos kokybės temperatūrų skirtumo vaizdas
- Integruotas lazerinis taikiklis ir darbinis apšvietimas
- Tvirtas ir kompaktiškas korpusas, atsparus kritimui iš iki 2m aukščio
Aprašymas
IP54 saugos klasė.
Turi vidinę atmintį 500 nuotraukų jpg. formatu.
256 x 192 taškų skiriamoji geba ir 2,8 col. ekranas.
Platus matymo laukas padeda rasti šildymo vamzdžius, patikrinti šildymo ir oro kondicionavimo sistemas bei rasti elektrinių komponentų problemas.
Šiluminė kamera idealiai tinka ŠVOK (šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas), pramonės, automobilių ir renovacijos darbams.
Dviejų maitinimo šaltinių lankstumas - galimybė perjungti iš 12 V akumuliatoriaus į AA šarmines baterijas.
Specifikacija
| Svoris | 0,35 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Dažnis | 9 Hz |
| Matavimo intervalas | nuo -20°C iki +450 °C |
| Darbinė temperatūra | -10 - +50° |
| Apsaugos klasė | IP 54 |
| Baterijų tipas | 4 x AA 1,5 V |
| Standartiniai priedai | 1 x akumuliatorius GBA 12 V 2.0 Ah, greitojo įkrovimo kroviklis GAL 12 V 40, L-BOXX lagaminas, L-BOXX įdėklas įrankiui |
| Matavimo tikslumas | ± 2 °C |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






