Akumuliatorinis sandarinimo pistoletas BOSCH GCG 18V-310 C Solo
- Akumuliatorinis sandarinimo pistoletas iki 310 ml kasetėms
- 9 greičio nustatymai ir kintamo greičio jungiklis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Automatinė atbulinės eigos funkcija apsaugo nuo lašėjimo.
3500 N stūmimo jėga užtikrina efektyvų darbą net su didelio klampumo klijais.
Maksimalus 7 mm/s padavimo greitis leidžia greičiau atlikti darbus.
Automatinė atbulinės eigos funkcija sumažina slėgį atleidus gaiduką.
Tinka naudoti su AMPShare ir „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 2 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 546 x 286 x 96 mm |
| Tipas | Sandarinimo pistoletas |
| Suspaudimo jėga | 3500 N |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





