Išorinė baterija EUROM Varta Power Bank 20000mAh
- Dviguba USB išvestis
- Didžiulė 20000 mAh talpa
- 15 W greitas įkrovimas
Aprašymas
| Baterijos talpa | 20000 mAh 3,7 V (74 Wh) |
| Įvestis | 5V/3A (USB-C), 5V/0,5-2A (Micro USB) |
| Išvestis | 5V/3A (USB-C), 5V/2,4A (USB-A) |
Specifikacija
| Spalva | Juoda/balta |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 157 x 79 x 22 mm |
| Standartiniai priedai | USB-C įkrovimo laidas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




