Pneumatinis tiesinis šlifuoklis PFERD PGAS3/500HV
- Itin lengvas ir patogus naudoti
- Kompaktiška konstrukcija tinkama dirbti siaurose vietose
- Darbo metu dulkės nesikaupia ant ruošinio
Aprašymas
Šlifuoklis naudojamas su alyva.
Specifikacija
| Svoris | 0,46 kg |
| Apsukų skaičius | 50000 aps./min. |
| Ilgis | 157 mm |
| Galingumas | 200 W |
| Vidinis žarnos skersmuo | 8,5 mm |
| Tipas | Tiesiniai šlifuokliai |
| Oro sunaudojimas | 240 l/min. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


