Vamzdžių šlifuoklis SUHNER UTG 9-R
- Skirtas vamzdžių šlifavimui ir poliravimui iki Ø 70 mm
- Integruotas automatinis išjungimas esant perkrovai
- Švelnus įrankio paleidimas
Aprašymas
Aprėpia iki 220° vamzdžio paviršiaus.
Įdiegta elektroninė sistema užtikrina pastovų veikimo greitį.
Apsauga nuo netikėto paleidimo.
Specifikacija
| Svoris | 3 kg |
| Apsukų skaičius | 4000 - 9000 aps./min. |
| Galingumas | 1050 W |
| Juostos judėjimo greitis | 7 - 15,5 m/s |
| Įtampa/dažnis | 230/120 V / 50/60 Hz |
| Tipas | Juostiniai šlifuokliai |
| Juostos matmenys | 30 x 610 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


