Tiesinis šlifuoklis SUHNER USK 3-R
- Didelis sukimo momentas
- Skaitmeninė elektronika užtikrina pastovų veikimą
- Ištraukiamas oras nukreipiamas nuo naudotojo 45° kampu
Aprašymas
Įrankis specialiai sukurtas šlifavimo ir poliravimo darbams su didelio skersmens įrankiais.
Specifikacija
| Svoris | 3,1 kg |
| Apsukų skaičius | 1400-3000 aps./min. |
| Griebtuvas | 12 mm |
| Galingumas | 1530 W |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50 Hz |
| Tipas | Tiesiniai šlifuokliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


