
Šlifavimo mašina su priedais FLEX SE 14-2 125
Puikus šlifavimo įrankis akmens, metalo, dažytų paviršių bei medienos apdirbimui.
Specifikacija
| Svoris | 2,6 kg |
| Apsukų skaičius | 600-2100 aps./min. |
| Tvirtinimas | M14 |
| Galingumas | 1400 W |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









