Kampinis šlifuoklis PROXXON OZI/E
- Šlifavimo darbams sunkiai prieinamose vietose
- Reguliuojamas greitis
- Tiekiamas lagamine
Aprašymas
Subalansuotas, tyliai veikiantis nuolatinės srovės variklis.
Korpusas pagamintas iš stiklo pluoštu sustiprinto poliamido, galvutė - iš cinko.
Galima naudoti ir pjovimo priedus.
Specifikacija
| Svoris | 550 g |
| Ilgis | 230 mm |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Galingumas | 80 W |
| Judesių skaičius | 5000-12000 jud./min. |
| Įtampa/dažnis | 230 V |
| Tipas | Ekscentriniai šlifuokliai |
| Pado matmenys | 65x65x65 mm |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Rekomenduojami priedai
DUK
- Dirbkite be perteklinio spaudimo – darbą atlieka apsukos, o ne jėga.
- Neuždenkite ventiliacijos angų, neleiskite įrankiui perkaisti.
- Sustabdykite darbą, jei prietaisas įkaista, ir leiskite jam atvėsti.
- Saugokite įrankį nuo purvo ir pašalinių dalelių.
ĮSPĖJIMAS DĖL NAUDOJIMO
PROXXON MICROMOT įrankiai yra smulkūs, tikslūs ir lengvi. Naudojant būtina laikytis šių taisyklių:
Garantija galios, jei įrankis nebus sugadintas dėl netinkamo naudojimo ar aukščiau nurodytų taisyklių nesilaikymo.


