
Kampinis šlifuoklis MILWAUKEE AGV 13-125 XE
Labai kompaktiška konstrukcija patogiam darbui. Šeši greičiai nuo 2,800 iki 11,500 aps.- skirti darbui su įvairiomis medžiagomis.
Aprašymas
Galingas 1200 W „PROTECTOR-MOTOR“ – su ypač atspariu apsauginiu apvijų epoksidinės dervos sluoksniu, užtikrinančiu ilgesnę įrankio eksploatavimo trukmę.
Maitinimo blokavimo funkcija, sauganti nuo savaiminio paleidimo dingus ir vėl atsiradus įtampai.
Apsauga nuo perkrovos neleidžianti įrankiui perkaisti.
Apsauginė sankaba, apsaugo įrankį ir vartotoją nuo atatrankos.
FIXTEC - beraktė greito atsukimo veržlė.
Atsparią smūgiams, be įrankių lengvai atpalaiduojamą apsaugą galima greitai reguliuoti.
Vibraciją sugerianti šoninė rankena užtikrina mažiau varginantį darbą.
Specifikacija
| Svoris | 2,45 kg |
| Apsukų skaičius | 2800-11500 aps./min. |
| Galingumas | 1250 W |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Velenas | M14 |
| Laido ilgis | 4,0 m |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




