
Kampinis šlifuoklis FLEX LB 20-11 125-EC
- Bešepetėlinis variklis
- Švelnus paleidimas
- Galingas variklis idealiai tinka sudėtingiems šlifavimo ir pjovimo darbams
Aprašymas
Apsauga nuo pakartotinio paleidimo nutrūkus maitinimui.
Minkšta „Soft-Vib" rankena.
„Anti-Kickback“ - išjungia variklį užblokavus diską
Apsauga nuo perkrovos.
Su mechaniniu stabdžiu - sustoja per 3,5 s.
Jungiklis su užraktu.
Apsauga nuo dulkių dėl nuimamų apsauginių metalinių grotelių.
Specifikacija
| Svoris | 2,75 kg |
| Galingumas | 2000 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 350 x 75 x 105 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Velenas | M14 |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Laido ilgis | 4 m |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


