
Kampinis šlifuoklis FLEX L850 125mm su Klingspor diskais, 100vnt.
- Su apsauga nuo savaiminio pasileidimo
- Automatinis išsijungimas užstrigus diskui
- Komplekte: 100 x „Klingspor“ A100 125 x 1 mm
Aprašymas
Siauras korpusas, mažas svoris.
Suklio užraktas.
Apsauga nuo dulkių.
Specifikacija
| Svoris | 1,8 kg |
| Apsukų skaičius | 12200 aps./min |
| Ilgis | 263 mm |
| Galingumas | 850 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 263 x 75 x 105 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Velenas | M14 |
| Įtampa/dažnis | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | 100 x „Klingspor“ diskai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




