
Kampinis šlifuoklis FLEX L22 Limited Edition 230mm
- Tvirtas ir stabilus korpusas patvariam darbui
- Su apsauga nuo savaiminio pasileidimo
- Reguliuojamas apsauginis dangtelis su fiksavimo laikikliu
Aprašymas
Paminkštinta galinė rankenos dalis užtikrina saugų laikymą.
Jungiklis su įjungimo užraktu ir fiksatoriumi.
Be papildomų įrankių reguliuojamas apsauginis gaubtas.
Integruotas švelnus paleidimas.
Specifikacija
| Svoris | 5,8 kg |
| Apsukų skaičius | 6500 aps./min. |
| Galingumas | 2200 W |
| Disko skersmuo | 230 mm |
| Velenas | M14 |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Laido ilgis | 4 m |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


