Kampinis šlifuoklis BOSCH GWS 24-230 JZ 2400W
- Didelis našumas ir komfortas
- Geresnė apsauga nuo dulkių dėl mašinos gale esančių oro įleidimo angų
- Šlifuoja ir pjauna metalą, betoną, plytas ir plyteles
Aprašymas
Patikimas veikimas ir tvirta konstrukcija.
Pastovaus greičio palaikymo, švelnaus paleidimo funkcijos ir apsauga nuo perkrovos.
Mažesnė vibracija ir daugiau komforto dėl papildomos antivibracinės rankenos.
Greitas ir itin patogus veikimas.
Specifikacija
| Svoris | 6 g |
| Apsukų skaičius | 6500 aps./min. |
| Galingumas | 2400 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 530 x 243 x 138 mm |
| Disko skersmuo | 230 mm |
| Velenas | M14 |
| Įtampa/dažnis | 210-240 V / 50-60 Hz |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | Antivibracinė rankena, disko apsauga, apsauga metalo pjovimo darbams, raktas, apatinis disko flanšas, prispaudimo veržlė |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Dokumentai, skrajutės, instrukcijos
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





