Kampinis šlifuoklis BOSCH GWS 19-125 CIE
- Integruota antivibracinė KickBack sistema
- Tiesioginis variklio aušinimas apsaugo nuo perkaitimo ir užtikrina ilgo akumuliatoriaus veikimo
- Įmontuotas fiksuojamas jungiklis
Aprašymas
Skirtas kasdieniam naudojimui.
Reguliuojamas greitis.
Specifikacija
| Svoris | 2,4 kg |
| Apsukų skaičius | 2,800–11,500 aps./min. |
| Tvirtinimas | M14 |
| Ilgis | 311 mm |
| Triukšmo lygis | 102 dB(A) |
| Galingumas | 1900 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 392 x 164 x 141 mm (pakuotės matmenys) |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Elektros įtampa | 230 V |
| Standartiniai priedai | Tvirtinamoji jungė, apsauginis gaubtas, raktas su dviem rageliais, prispaudžiamoji veržlė, rankena su vibracijos slopinimo sistema, filtras nuo dulkių |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 12 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




