Kampinis šlifuoklis BOSCH GWS 12-125 CT
- Kompaktiškas ir patogus, su mažiausiu korpuso skersmeniu (192mm) savo klasėje
- Tvirtas ir galingas variklis, atsparus perkrovoms
- Tinka šlifuoti ir pjauti metalą, plyteles bei mūrą
Aprašymas
Suderinamas su Bosch dulkių nusiurbimo sistemomis GDE 125 EA-T Professional ir GDE 115 / 125 FC-T Professional.
Integruotas pastovus greitis, švelnus paleidimas ir apsauga nuo perkrovos.
Be raktis apsaugos uždėjimas ir reguliavimas
Specifikacija
| Svoris | 2,2 kg |
| Apsukų skaičius | 11000 aps./ min. |
| Vibracijos lygis | 6,9 m/s² |
| Triukšmo lygis | 94 dB(A) |
| Galingumas | 1200 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 293 x 228 x 108 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 22,23 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Šepečio skersmuo | 75 mm |
| Standartiniai priedai | Apsauginis gaubtas, raktas, plastikinė pjovimo apsauga, prispaudžiamoji veržlė, papildoma rankena, tvirtinamoji jungė |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





