Kampinis šlifuoklis BOSCH Expert EXWS20-125TSB CT
- Galingas ir patikimas kampinis šlifuoklis, sukurtas intensyviam darbui su metalu sudėtingomis sąlygomis
- Bešepetėlinis variklis
- 2000 W įėjimo galia užtikrina iki 65 % didesnį našumą nei ankstesnis „Professional GWS 12-125“ modelis
Aprašymas
Siaura rankena ir platus galios diapazonas užtikrina tikslų valdymą.
„KickBack Control“ sumažina traumų riziką diskui užstrigus.
„Drop Control" išjungia įrankį jam nukritus.
Apsauga nuo pakartotinio paleidimo ir perkrovos bei perkaitimo.
Švelnaus paleidimo funkcija.
Greita stabdymo sistema.
LED indikatorius, rodantis įrankio būseną.
Papildomai turi patobulintą tiesioginį aušinimą, temperatūros stebėjimą, geresnę dulkių apsaugą bei nuimamą dulkių filtrą, užtikrinančius stabilų darbą net pramoninėmis sąlygomis.
Idealiai tinka profesionalams, dirbantiems su metalu sunkiomis pramoninėmis sąlygomis.
Pagrindinės naudojimo sritys: ketaus šlifavimas ir pjovimas, formų ir detalių apdirbimas, paviršių šerpetų šalinimas, suvirinimo siūlių ir tiškalų apdorojimas.
Specifikacija
| Svoris | 2,4 kg |
| Apsukų skaičius | 2400-9700 aps./min. |
| Tvirtinimas | M14 |
| Vibracijos lygis | 6 m/s² |
| Galingumas | 2000 W |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Velenas | 22,2 mm |
| Įtampa/dažnis | 220-240 V |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | Papildoma rankena su vibracijos slopinimo sistema, SDS veržlė, prispaudžiamoji veržlė, kaištinis veržliaraktis. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






