Kampinis šlifuoklis BOSCH Expert EXWS 20-125SB CT
- Galingas 2000 W bešepetėlinis variklis
- Didžiausias galios diapazonas tarp mažųjų kampinių šlifuoklių
- Puikiai tinka sunkiomis pramonės sąlygomis su metalu dirbantiems specialistams
Aprašymas
Pažangi „KickBack Control“ funkcija sumažina riziką susižeisti užstrigus diskui.
Bešepetėlinis variklis užtikrina ilgą eksploatavimo laiką ir jam reikalinga mažesnę techninę priežiūrą.
Pritaikius naująją „Drop Control“ numetimo kontrolės funkciją įrankis iš karto išjungiamas, jei tik netyčia numetamas ant žemės.
Integruotas pastovus greitis, švelnus paleidimas ir apsauga nuo perkrovos bei pakartotinio paleidimo.
Turi patobulintą tiesioginį aušinimą ir temperatūros stebėjimą, taip pat geresnę dulkių apsaugą ir nuimamą dulkių filtrą.
LED būsenos indikatorius.
Specifikacija
| Svoris | 2,4 kg |
| Apsukų skaičius | 2800-10500 aps./min. |
| Tvirtinimas | M14 |
| Vibracijos lygis | 6 m/s² |
| Galingumas | 2000 W |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 22.2 mm |
| Įtampa/dažnis | 220-240 V |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | Kaištinis veržliaraktis, prispaudžiamoji veržlė, SDS veržlė, papildoma rankena |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










