
Kampinė šlifavimo mašina FLEX L26-6 230mm 436704
- Švelnaus paleidimo funkcija, apsauga nuo savaiminio pasileidimo, apsauga nuo perkrovos
- Automatinis variklio išjungimas užstrigus diskui
- Specialus vibracijos slopinimo žiedas tarp variklio korpuso ir galinės rankenos
Aprašymas
Veleno užraktas.
Tvirtas variklio korpusas.
Specifikacija
| Svoris | 6,4 kg |
| Apsukų skaičius | 6500 aps./min. |
| Galingumas | 2600 W |
| Disko skersmuo | 230 mm |
| Velenas | M14 |
| Laido ilgis | 4,0 m |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | Disko apsauga, SoftVib rankena, flanšas, raktas BL5, šešiakampis raktas SW6, greito užveržimo veržlė M14. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








