
Kampinė šlifavimo mašina FLEX L26-6 230mm
- Švelnaus paleidimo funkcija, apsauga nuo savaiminio pasileidimo, apsauga nuo perkrovos
- Automatinis variklio išjungimas užstrigus diskui
- Specialus vibracijos slopinimo žiedas tarp variklio korpuso ir galinės rankenos
Aprašymas
Tvirtas variklio ir reduktoriaus korpusas.
Aukšto efektyvumo ir atsparumo variklis, užtikrinantis didesnę galią.
„SoftVib” rankena, sumažinanti vibraciją, gali būti montuojama trijose padėtyse.
Veleno užraktas.
Nuimamas dangtelis, palengvinantis anglies šepetėlių keitimą.
Specifikacija
| Svoris | 6,35 kg |
| Tvirtinimas | M14 |
| Galingumas | 2600 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 500 x 106 x 145 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Laido ilgis | 4 m |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | Šlifavimo apsauga, SoftVib šoninė rankena, M14 beraktė veržlė, šešiakampis raktas, flanšas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






