
Juostinė šlifavimo mašina FLEX FBE 8-140 su priedais
Didelėms apkrovoms atsparus variklis. Tolygiai keičiamas juostos judėjimo greitis. 140° palenkiama šlifavimo galvutė. Galimos dvi (9 ir 30 mm) šlifavimo svirtys. Greitai, be įrankių pakeičiama juosta.
Specifikacija
| Svoris | 2,4 kg |
| Galingumas | 800 W |
| Juostos judėjimo greitis | 4-12 m/s |
| Laido ilgis | 4,0 m |
| Tipas | Juostiniai šlifuokliai |
| Juostos matmenys | 520/533 x 4-30 mm |
| Standartiniai priedai | Dvi šlifavimo svirtys 9 ir 30 mm, šlifavimo juostos ZIRCOFLEX P 60, P 120, MESHFLEX A 240 (4, 9 ir 30mm), šoninė rankena, šešiakampis raktas SW 5, L-Boxx lagaminas. |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



