
Glaisto šlifuoklis FLEX GE 6 X
- Nedidelio svorio įrenginys, kurį paprasta ir patogu naudoti
- Įrankis veikia našiu bešepetėliu varikliu, kuris pasižymi ilgaamžiškumu ir didesniu efektyvumu
- Šlifavimo galvutė yra plona, montuojama ant kardaninio veleno ir pasisuka iki 160° kampu
Aprašymas
Įrankis lengvai orientuojamas ant paviršiaus, todėl net ir arti kraštų pasiekiama aukštos kokybės apdaila.
Lengvas įrankio svoris sumažina naudotojo krūvį ir leidžia šlifuoti ilgą laiką be nuovargio.
Įrankis turi ergonomišką formą, užtikrinančią patogų laikymą.
Minkštos rankenos su neslystančiu paviršiumi pagerina sukibimą ir komfortą.
Tolygiai paskirstytas svoris leidžia valdyti įrankį tiksliai ir patogiai.
Efektyvus dulkių išsiurbimas tarp šepetėlių ir šlifavimo pado neleidžia užsikimšti abrazyvui ir užtikrina švarią darbo aplinką.
Įjungimo / išjungimo mygtukas apsaugotas nuo dulkių.
Suderinamas su FLEX dulkių siurbliais.
Turi orbitinę šlifavimo galvutę.
500 mm ilginamasis antgalis (įsigyjamas atskirai) tvirtinamas be įrankių ir leidžia patogiai dirbti patalpose su aukštomis lubomis.
Specifikacija
| Svoris | 2,9 kg |
| Apsukų skaičius | 5600-8500 aps./min. |
| Ilgis | 1520 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Laido ilgis | 5 m |
| Šlifavimo eiga | 4 mm |
| Standartiniai priedai | Laikiklis, Kablys, Kilpa |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





