
Glaisto šifavimo įrankių rinkinys FLEX 513377+
Aprašymas
Glaisto šlifuoklis su segmentine galva FLEX GE 7
| Apsukų skaičius | 1100-1650 aps./min. |
| Svoris | 4,2 kg |
| Galingumas | 710 W |
| Ilgis | 1520 mm |
| Disko skersmuo | 225 mm |
| Laido ilgis | 5 m |
Glaisto šlifuoklis FLEX GCE 6-EC
| Apsukų skaičius | 1100 - 1650 aps./min. |
| Svoris | 1,2 kg |
| Galingumas | 600 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 110 x 300 x 150 mm |
| Disko skersmuo | 225 mm |
| Laido ilgis | 4 m |
Specifikacija
| Tipas | Glaisto šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | Segmentinė galva MH-R, antistatinė dulkių nusiurbimo žarna Ø32 mm x 4 m, greito užveržimo žiedas SH-FC, transportavimo krepšys, 25 vnt. šlifavimo popieriaus |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti


