
Ekscentrinis šlifuoklis FLEX ORE 5-150 EC
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Reguliuojamos apsukos
- Efektyvus dulkių nusiurbimas - švarus darbas
Aprašymas
5 mm šlifavimo eiga užtikrina geriausią baigiamojo šlifavimo kokybę.
Lengvai keičiamas filtras.
Patogi, ergonomiška rankena garantuoja tvirtą sukibimą.
Specifikacija
| Svoris | 1,65 kg |
| Apsukų skaičius | 6000-10000 aps./min. |
| Tvirtinimas | kibus padas |
| Galingumas | 400 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 230 x 150 x 125 mm |
| Disko skersmuo | 150 mm |
| Judesių skaičius | 12000 - 20000 jud./min. |
| Laido ilgis | 4 m |
| Eiga | 5 mm |
| Tipas | Ekscentriniai šlifuokliai |
| Dulkių siurbimo jungties skersmuo | 27 mm |
| Pado skersmuo | 150 mm |
| Standartiniai priedai | Šlifavimo padas, filtras, raktas SW 5 |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti








