Ekscentrinis šlifuoklis BOSCH GEX 125-1 AE
- Kompaktiškas ir ergonomiškas korpusas su keičiama rankenos padėtimi
- Reguliuojami greičio nustatymai pritaikomi įvairių tipų medžiagoms
- Dulkių rinktuvėje įrengta integruota Bosch mikrofiltrų sistema, kuri užtikrina efektyvų dulkių susiurbimą
Aprašymas
Skirta paviršių ir tarpų šlifavimui, lako šalinimui ir galutinei paviršių apdailai, galima naudoti su medžiu, fanera, laku, glaistu, mineralinėmis ir akrilinėmis medžiagomis.
Tinka naudoti su Bosch Click & Clean System dulkių siurbimo sistema.
Specifikacija
| Svoris | 1,3 kg |
| Apsukų skaičius | 7500 – 12000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 88 dB(A) |
| Galingumas | 250 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 227 x 122 x 150 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Judesių skaičius | 15000–24000 jud./min. |
| Tipas | Ekscentriniai šlifuokliai |
| Šlifavimo eiga | 1,25 mm |
| Elektros įtampa | 230 V |
| Standartiniai priedai | Dulkių surinkimo talpa, 1 x šlifavimo lapelis C430 |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






