
Betoninių paviršių šlifavimo mašina FLEX RE 16-5 115 Retecflex
- Idealiai tinka šlifuoti mažus paviršius arba kraštus
- Galingas ir tvirtas variklis
- Reguliuojamas greitis, švelnus paleidimas
Aprašymas
Temperatūros kontrolė ir apsauga nuo perkrovos.
Ergonomiška rankena patogiam valdymui.
Įjungimo/išjungimo mygtukas apsaugotas nuo dulkių.
Efektyvus dulkių nusiurbimas.
Suklio užraktas.
Komplekte 12 smailių karbidinių šlifavimo diskų
Specifikacija
| Svoris | 3,1 kg |
| Apsukų skaičius | 1900-5500 aps./min. |
| Tvirtinimas | M 14 |
| Galingumas | 1600 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 355 x 160 x 67 mm |
| Disko skersmuo | 115 mm |
| Laido ilgis | 4 m |
| Tipas | Betono šlifuokliai |
| Frezavimo skersmuo | Frezavimo galvutės (maks.): 80 mm |
| Frezavimo gylis | 0-6 mm |
| Standartiniai priedai | Smaili šveitimo galvutė, šlifavimo diskų rinkinys, šlifavimo padas, šlifavimo apsauga, rankena, veržliaraktis, šešiakampis raktas, tvirtinimo varžtai, lagaminas |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








