
Poliruoklis FLEX XCE 2 8-14 150
- Be šepetėlinis 1400W variklis efektyviam darbui
- Puikiai tinka vidutinio lygio įbrėžimams pašalinti automobilių, jūrų ir aviacijos sektoriuose
- Paprastas greičio reguliavimas
Aprašymas
Apsauga nuo perkrovos ir pakartotinio pasileidimo.
Patogi ir ergonomiška rankena.
Tolygus greičio reguliavimas ir pastovaus greičio palaikymas.
Pavarų kombinacija mažina triukšmą ir vibraciją.
Integruotas švelnus startas.
Su gumuota atrama saugiam pastatymui.
Specifikacija
| Svoris | 2,2 kg |
| Apsukų skaičius | 225-700 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 4,7 m/s² |
| Triukšmo lygis | 79 dB(A) |
| Galingumas | 1400 W |
| Disko skersmuo | 150 mm |
| Judesių skaičius | 2700-8700 jud./min. |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50-60 Hz |
| Laido ilgis | 6 m |
| Tipas | Poliruokliai |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




