Poliravimo mašina BOSCH GPX9-125S
- Orbitinė poliravimo mašina, skirta tiksliam paviršių poliravimui ir aukštos kokybės apdailai
- 900 W galia
- 15 mm orbitos eiga
Aprašymas
6 greičio režimai.
Progresyvus paleidiklis tikslesniam valdymui.
Lengva 2,5 kg konstrukcija.
Maža vibracija.
Grybo formos galvutė patogiam laikymui.
Švelnus startas.
Apsauga nuo pakartotinio paleidimo.
Metalinis dulkių tinklas.
Specifikacija
| Svoris | 2,5 kg |
| Vibracijos lygis | 5,4 m/s² |
| Triukšmo lygis | 94 db(A) |
| Galingumas | 480 W |
| Disko skersmuo | 130 mm |
| Eiga | 15 mm |
| Tipas | Poliruokliai |
| Elektros įtampa | 220 V |
| Pado skersmuo | 125 mm |
| Standartiniai priedai | 130 mm poliravimo kempinė, krepšys. |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





