
Tiesinis pjūklas MILWAUKEE SSPE 1500 X
- Pastovios galios technologija užtikrina vienodą sukimosi greitį veikiant apkrovai ir garantuoja neprilygstamą pjovimo pajėgumą
- Patentuota reduktoriaus apsauginė sankaba, sugerdama didelę smūgio jėgą, susidarančią staiga įstrigus geležtei, ilgina reduktoriaus ir variklio eksploatavimo trukmę
- žemas vibracijos lygis
Aprašymas
1500 W „Milwaukee“ variklis su geriausia šioje srityje apsauga nuo perkrovos, apsaugančia, kad variklis neperdegtų ir nesugestų.
Geležtės tvirtinimo sistema FIXTEC leidžia sparčiai ir lengvai pakeisti geležtę.
Greitį galima reguliuoti jungikliu ir ratuku.
Reguliuojama atrama teikia galimybę optimaliai naudoti pjovimo geležtes.
Specifikacija
| Svoris | 4,5 kg |
| Vibracijos lygis | 19,0 m/s² |
| Triukšmo lygis | 91 dB(A) |
| Galingumas | 1500 W |
| Pjūklo eiga | 32 mm |
| Judesių skaičius | 0-2800 jud./min. |
| Tipas | Tiesiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | Krepšys įrankiui |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




