
Tiesinis pjūklas MILWAUKEE SSD 1100 X
- Didelį pjovimo pajėgumą užtikrina galingas 1100 W variklis ir 28 mm pjūklo eiga
- Jungiklis su greičio reguliavimo funkcija
- Griebtuvas FIXTEC, leidžiantis sparčiai ir lengvai be rakto pakeisti geležtę
Aprašymas
Priekinė apsauga saugo naudotojo pirštus nuo sužeidimo, o įrankį – nuo vandens, todėl dirbti saugiau ir įrankis mažiau rūdija.
Patvarus ilgaamžis slankiojamasis mechanizmas.
Parduodamas su SAWZALL geležte ir 4 m ilgio kabeliu.
Specifikacija
| Svoris | 3,2 kg |
| Triukšmo lygis | 91 dB(A) |
| Galingumas | 1100 W |
| Pjūklo eiga | 28 mm |
| Judesių skaičius | 0-2900 jud./min. |
| Tipas | Tiesiniai pjūklai |
| Funkcionalumas | Švytuoklės funkcija |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




