Tiesinis pjūklas HiKOKI CR13VEY
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Greitas pjovimas
- Žema vibracijos vertė
Specifikacija
| Svoris | 3,9 kg |
| Ilgis | 490 mm |
| Vibracijos lygis | maks. 19,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 99 dB(A) |
| Galingumas | 1100 W |
| Pjovimo gylis medienoje | 300 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 130 mm |
| Pjūklo eiga | 32 mm |
| Judesių skaičius | 0-3000 jud./min. |
| Tipas | Tiesiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | Pjūklelis, lagaminas. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


