Elektrinis diskinis pjūklas BOSCH GKS 190
- Galingas ir patvarus
- Tvirta konstrukcija pritaikyta sudėtingiems darbams
- Kompaktiškas korpusas leidžia jį lengvai valdyti
Aprašymas
Tinka pjauti kietą medieną: OSB, fanera ar MDF ir stogo lentjuostės.
Pjūklo papildomos funkcijos: oro pūstuvas, dulkių siurbimo jungtis, švelnaus paleidimo funkcija, veleno užraktas ir štampuoto plieno pagrindo plokštė.
Specifikacija
| Svoris | 4,2 kg |
| Apsukų skaičius | 5500 aps./min. |
| Ilgis | 380 mm |
| Vibracijos lygis | 2.5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 96 dB(A) |
| Galingumas | 1400 W |
| Disko skersmuo | 190 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 30 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 70 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 50 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | 1 pjūklo diskas, kartotinė dėžė, šešiakampis raktas, lygiagrečioji atrama, dulkių ištraukimo adapteris |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





