
Perforatorius SDS+ MILWAUKEE PLH 28 XE
- Stipriausiai smūgiuojantis laidinis SDS perforatorius savo klasėje
- Tvirtas ir patvarus, varomas didelio sukimo momento varikliu bei reduktoriumi ir sukuriantis 4,8 J smūgio energiją, pakankamai pajėgus gręžti betoną
- Dėl patentuotos dvigubos vibraciją slopinančios rankenos vibracija tesiekia vos 10,6 m/s²
Aprašymas
Kompaktiškos L formos įrankis su dviguba patentuota vibracijos slopinimo sistema ir minkšta medžiaga padengta rankena yra gerai subalansuotas ir lengvai valdomas.
Patikima apsauginė sankaba saugo įrankį ir jo naudotoją.
Funkcija „Roto-stop“ ir „Variolock“ užtikrina nepriekaištingą įrankio valdymą atliekant nesunkius ardymo kirstuku darbus.
4 m ilgio tvirtas guminis kabelis.
Specifikacija
| Svoris | 3,6 kg |
| Apsukų skaičius | 0-1500 aps./min. |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 40 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 28 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Galingumas | 800 W |
| Smūgių skaičius | 0-4000 sm./min. |
| Smūgio jėga | 4.8 J |
| Laido ilgis | 4,0 m |
| Tipas | Trijų funkcijų perforatoriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




