
Perforatorius MILWAUKEE PH 30 Power X
- Galingas variklis
- Laipsniško paleidimo funkcija užtikrina sklandžią gręžimo ar darbo kirstuku pradžią
- Pagrindinės ir šoninės rankenos laikomieji paviršiai padengti minkšta medžiaga, gerai slopinančia vibraciją
Aprašymas
Didelė ir sunki tvoklė išvysto 3,6 J smūgių energiją.
Švelnaus smūgiavimo režimas, skirtas jautresnėms medžiagoms gręžti.
FIXTEC sistema ir beraktis griebtuvas leidžia sparčiai keisti darbinius įrankius.
Krumpliaratiniame mechanizme įdiegta įmontuotojo metalinio bloko technologija užtikrina didžiausią šioje klasėje patvarumą.
Speciali šepetėlių laikiklio konstrukcija užtikrina vienodą galią varikliui sukantis abiem kryptimis.
Apsauginė sankaba saugo įrankį ir naudotoją įstrigus grąžtui.
4 m ilgio kabelis.
Specifikacija
| Svoris | 2,9 kg |
| Apsukų skaičius | 0-850 aps./min. |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 40 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 30 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Galingumas | 1030 W |
| Smūgių skaičius | 0-3800 sm./min. |
| Smūgio jėga | 3.6 J |
| Vibracija | 22 m/s² |
| Perforatoriaus funkcijos | 3 - gręžimas, gręžimas su kalimu, kalimas |
| Tipas | Trijų funkcijų perforatoriai |
| Standartiniai priedai | Krepšys įrankiui |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions


